Açılır Masalar yandan ve ortadan açılarak büyüyen, kalabalık bir sofraya anında hazır olabilen masalardır. Cam ahşap metal tabla ve aksam çeşitleri ile bir çok tarzda imal edilen açılır masaların yeni sezondaki serüvenine şahitlik etmek adına doğru yerdesiniz.

Açılır masaların yeni sezondaki tarzlraı gerçekten geniş bir kitlede hayranlık uyandırmıştır. Kullanım tarzı ve en uç tasarımların bir araya geldiği 2020 açılır masa takımlarında, metal aksamlar oldukça revaçta bir kullanım sergiliyor. 80x130 dan 80x190 ebatları ile genel bir üretim gösterilen 2020 açılır masa setleri, bir çok evin mutfağı ile uyum sağlayabilecek ölçülere sahiptir.

Siyah, kromaj ve altın sarısı renkleriyle üretilen açılır masalar aynı zamanda kahve renginde ahşap aksamlar ile de üretilmektedir.Genellikle yandan açılır masaların daha fazla rağbet gördüğü varsayımı göz önüne alınarak üretilen açılır masa modelleri, 1000 tl den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. 

Evinize masa sandalye takımı alacaksanız, aniden kalabalık olabilen sofralar artık sizin için bir sürpriz olmaktan çıktıysa, sıradanlıktan uzak bir model arıyorsanız açılır masa takımı sahip olmanız için başka bir sebep kalmıyor. Açılır masa setlerinin yep yeni tasarımlarından anında haberdar olmak isterseniz haber bültenimize katılabilirsiniz.